nejlevnejsinabytek.cz – skladová hala

Přístavba skladové haly, ul. Ostravská 843, Sviadnov


Zákazník SKLADY Plus s.r.o.

Odvětví zákazníka Pronájem nemovitostí a nebytových prostor

Rok 2016

Kategorie Průmyslové stavby


Investor SKLADY plus se na nás obrátil s konkrétním zadáním na přístavbu skladové haly pro svého nájemníka společnost SmartShop. Firma SmartShop provozuje jeden z největších internetových obchodů s nábytkem v ČR – nejlevnejsinabytek.cz. Vzhledem k jejich neustálé expanzi, potřebovali vyřešit problém s nedostatkem skladovacího místa, který měli v původních prostorách.

Nová hala, postavená na klíč, o výměře 1 770 m2 je založena na vrtaných pilotech, konstrukce je zhotovena z železobetonového skeletu a na opláštění byly použity sendvičové izolační PUR panely. Skladba ploché střechy je tvořena trapézovým plechem, izolací a fólií. Podlaha haly je zhotovena z drátkobetonu tloušťky 170 mm.

Vyjádření klienta

Potřebovali jsme rozšířit stávající skladové prostory, tak abychom byli schopni reagovat na neustále se zvyšující požadavky našich zákazníků. Tým Lekosu reagoval velice rychle na naše zadání. Nabídli nám nejlepší cenu spolu s optimálním termínem dokončení haly. Rovněž jsme byli velice spokojeni s kvalitou provedených prací. S důvěrou se na ně obrátíme i s dalšími projekty.

Jaroslav Smolka SmartShop s.r.o. - Nejlevnejsinabytek.cz, ředitel společnosti


Chcete začít stavět? Kontaktujte nás!

Ing. Jan Feilhauer
vedení společnosti