Logistický areál HELCEL Nábytek

Novostavba skladového areálu s administrativou


Zákazník HELCEL Nábytek s.r.o.

Odvětví zákazníka E-commerce

Rok 2022

Kategorie Průmyslové stavby


Společnost HELCEL Nábytek je ryze českou rodinnou firmou zabývající se online prodejem nábytku. Pro zákazníka jsme zajistili výstavbu na klíč včetně projektové dokumentace, inženýrské činnosti, realizace a kolaudace.

Hlavním prostorem objektu jsou skladovací haly a administrativní část o celkové užitné ploše 10 100 m2. Tyto funkčně navazují na manipulační zpevněné plochy o výměře 5 500 m2, venkovní rampu a parkoviště.

Skladovací prostory objektu haly jsou rozděleny na sklad 00, 01, 02, 03 a 04. Do haly jsou navrženy úrovňové a mimoúrovňové vjezdy. Sklady jsou na západní fasádě vybaveny vykládacími můstky pro kamiony doplněné těsnícími límci. K západní fasádě podél skladu 03 je přistavěna krytá rampa pro nakládku a vykládku středních a menších nákladních vozidel.

Součástí objektu haly je dvoupodlažní administrativně – provozní vestavba u severní fasády. Hlavní vstup do objektu pro návštěvy i zaměstnance je přes administrativní vestavbu na západní fasádě. Před vstupem je umístěno parkoviště pro osobní vozy. V 1.NP je po vstupu do objektu hala se schodištěm, zázemím pro zaměstnance – denní místnost, šatny, sprchy, toalety a technická místnost. Po schodišti je zpřístupněno 2.NP administrativní části, kde jsou umístěny kanceláře administrativních pracovníků a vedení společnosti.


Chcete začít stavět? Kontaktujte nás!

Ing. Jan Feilhauer
vedení společnosti