nejlevnejsinabytek.cz – skladová hala

Přístavba skladové haly, ul. Ostravská 843, Sviadnov
  • Exteriér skladové haly
  • interiér skladové haly
  • Exteriér skladové haly
  • Interiér skladové haly
  • Interiér skladové haly

Základní informace

Klient SKLADY Plus s.r.o.
Odvětví klienta Pronájem nemovitostí a nebytových prostor
Rok 2016

Popis prací

Investor SKLADY plus se na nás obrátil s konkrétním zadáním na přístavbu skladové haly pro svého nájemníka společnost SmartShop. Firma SmartShop provozuje jeden z největších internetových obchodů s nábytkem v ČR – nejlevnejsinabytek.cz. Vzhledem k jejich neustálé expanzi, potřebovali vyřešit problém s nedostatkem skladovacího místa, který měli v původních prostorách.

Nová hala o výměře 1770 m2 je založena na vrtaných pilotech, konstrukce je zhotovena z železobetonového skeletu a na opláštění byly použity sendvičové izolační PUR panely. Skladba ploché střechy je tvořena trapézovým plechem, izolací a fólií. Podlaha haly je zhotovena z drátkobetonu tloušťky 170 mm.

„Potřebovali jsme rozšířit stávající skladové prostory, tak abychom byli schopni reagovat na neustále se zvyšující požadavky našich zákazníků. Tým Lekosu reagoval velice rychle na naše zadání. Nabídli nám nejlepší cenu spolu s optimálním termínem dokončení haly. Rovněž jsme byli velice spokojeni s kvalitou provedených prací. S důvěrou se na ně obrátíme i s dalšími projekty.“ Jaroslav Smolka, ředitel společnosti SmartShop s.r.o. – Nejlevnejsinabytek.cz