Golf & Ski Resort Ostravice – Superior pokoje

Rekonstrukce malého sportovního klubu na Superior pokoje

Základní informace

Klient OSTRAVICE SPORT a.s.
Odvětví klienta ubytovací služby, provozování sportovních zařízení
Rok 2016

Popis prací

Zákazník Golf & Ski Resort Ostravice nás oslovil se zadáním na kompletní rekonstrukci malého golfového klubu.

Cílem přeměny ze strany investora bylo nalezení nové formy využití objektu v podobě ubytovacích kapacit s 6 dvoulůžkovými pokoji. Prostor byl v minulosti užíván jen částečně a svým provozem nepřinášel tížený efekt z hlediska ekonomiky provozu. V rámci přestavby byly provedeny bourací práce stávajících příček a podlah, demontáž schodiště a vnitřního dřevěného obkladu.

Z důvodů přemístění a instalace nového schodiště došlo k úpravě stropní konstrukce. Objekt bylo rovněž nutno stavebně upravit dodatečnou izolací, výměnou oken, dveří, podlah a povrchů, sádrokartonovými konstrukcemi, vnitřním obložením z výběrového smrkového dřeva.

Součástí dodávky byla také nová hygienická zařízení vč. úprav vnitřní kanalizace a vodovodu, montáží obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů. Některé části fasády bylo nutno znovu obložit dřevem. Na venkovní terase byla provedena výměna všech dřevěných prvků.

„Firma Lekos Stavby prováděla pro naši firmu rekonstrukci objektu bývalé malé klubovny golfového klubu na Ostravici na hotelové apartmány. Rekonstrukce dopadla zcela podle našich představ. Není dnes samozřejmé, aby stavební firma prováděla práce dle uzavřených dohod, mnohdy dokonce i nad jejich rámec. Její zaměstnanci byli zruční, spolehliví a zdvořilí. Pokud vznikly nějaké problémy, vždy je dokázali vyřešit k oboustranné spokojenosti rychle a účinně.“ Lenka Světlá , zástupce investora, OSTRAVICE SPORT a.s.