Stavební práce a služby

Jako generální dodavatel staveb Vám nabízíme širokou škálu prací a služeb. Kombinace rozsahu a kvality servisu je nezbytnou podmínkou k Vaší maximální spokojenosti.

Stavby na klíč

Plánujete výstavbu nových kanceláří, bytového domu, skladové nebo výrobní haly? Zajistíme pro Vás komplexní služby od koupi pozemku, vyhotovení projektové dokumentace, až po vlastní realizaci a kolaudaci stavby. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis. Náš zkušený tým Vám garantuje kompletní dodávku objektu na klíč bez Vašich starostí. Chcete se dozvědět více? Podívejte se na naše reference.

Rekonstrukce nemovitostí

Provádíme stavební úpravy nemovitostí. Máme bohaté zkušenosti s přestavbami a opravami různorodých typů stavebních objektů. Pokud Vás zajímají naše nejnovější reference podívejte se na výsledek rekonstrukce bytového domu na ul. Přívozské nebo na řešení stavebních úprav 13. NP administrativní budovy innogy v Ostravě.

Suchá výstavba

Potřebujete upravit nebo vytvořit novou dispozici Vašich prostor? Umíme Vám navrhnout a realizovat správné technické řešení sádrokartonových, akustických konstrukcích a stropních podhledů. Provádíme montáž systémů Rigips, Knauf, AMF, ArmstrongEurocoustic

Zateplování budov

Chcete snížit náklady na energie a zároveň zkultivovat Vaši nemovitost? Máme za sebou desítky úspěšně realizovaných zateplení bytových i nebytových budov, vč. výměny oken a dveří či rekonstrukcí střešního pláště. Nabízíme služby v oblasti zajištění energetického auditu či vyřízení dotací na realizaci. Výsledkem naší práce je Vaše úspora energetických nákladů.

Ostatní stavební práce

Součástí našeho portfolia jsou bourací a zednické práce spolu se statickým zajištěním budov. Rovněž provádíme tepelné i akustické izolace objektů. V rámci zakázek realizujeme také dokončovací práce jako jsou obklady, povrchy podlah či malby.

Stavební řemesla

Nedílnou součástí kompletních stavebních dodávek jsou specializované profese. Jako generální dodavatel stavby Vám zajistíme veškerá stavební řemesla, zejména pak elektroinstalace, zdravotně technické instalace, ústřední topení nebo vzduchotechniku.

Střechy

Zatéká Vám do střechy a potřebujete pomoci s opravou? Pomůžeme Vám s kompletní rekonstrukcí všech typů střešních konstrukcí. Chcete novou střechu, ale nevíte si rady jakou krytinu vybrat? Jsme připraveni Vám odborně poradit a společně pro Vás vybrat vhodné řešení. Disponujeme odborným střediskem, které se specializuje pouze na opravy střešních konstrukcí a na montáže nových střech.

Kvalita a zodpovědnost

Zaručujeme Vám vysokou kvalitu poskytovaných prací a dodávek. Dbáme na osobní zodpovědnost každého člena týmu. Naši technici provádí pravidelné kontroly kvality provedené práce jednotlivých zakázek a kladou důraz na důsledné plnění jejich termínů. Celý tým se pravidelně vzdělává v oblasti nových stavebních materiálů a technologií.

 

Optimalizované náklady

Na základě Vašich požadavků Vám sestavíme individuální cenovou nabídku. Našim cílem je vybrat pro Vás optimální řešení, které bude splňovat Vaše potřeby a bude cenově přijatelné. V rámci sestavování cenových kalkulací Vám umíme navrhnout vhodné záměny materiálů, stavebních konstrukcí či postupů, tak aby stále vyhovovaly požadovaným kritériím, ale zárověň šetřili Vaše náklady.